Image
slide1.jpg

  

Szybki i fachowy serwis

Świadczymy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, dzięki czemu gwarantujemy szybkie i profesjonalne wsparcie.  Decydując się na plan okresowej opieki serwisowej klienci zyskują korzyści z wydłużonej nawet do 5 lat gwarancji na nasze produkty.

Idea / Design / Produkcja / Serwis

  

Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe jak i usługi wsparcia służb utrzymania ruchu

Kompleksowe usługi serwisowe:

  • Montaż urządzeń wraz z uruchomieniem. Przeglądy okresowe wraz z wymianą części zużywających się i środków smarnych. Obsługa postojów remontowych – demontaż urządzeń, przegląd zakończony protokołem zakresu remontu, naprawa, próby ruchowe i montaż na obiekcie – wszystko w wyznaczonym okresie nieprzekraczającym 14 dni kalendarzowych.
  • Odwzorowanie części – demontaż części, wykonanie dokumentacji projektowej, montaż w celu utrzymania urządzenia na ruchu, wytworzenie części zamiennych, wymiana w zaplanowanym terminie.

 

Usługi serwisowe dla klientów posiadających własne służby utrzymania ruchu:

  • nadzór nad montażem urządzeń,
  • nadzór nad rozruchem urządzeń,
  • nzkolenie z obsługi urządzeń,
  • nzkolenie z wymiany części zużywających się (np. uszczelnień mechanicznych).

test1

17.538,5mm długości w zbiorniku
mierzy najdłuższy wał segmentowy wyprodukowany w naszej fabryce.

test1

Certyfikat Jakości ATEXQ
projektujemy i wytwarzamy mieszadła pracujące w strefie „0” zagrożenia wybuchem, przy ścisłej współpracy z akredytowanymi jednostkami certyfikującymi

Troska o detal i materiał
wyznacza kierunek produkcji

Wykwalifikowani operatorzy obrabiarek, nowoczesny park maszynowy, technolodzy obróbki skrawaniem wspierani technologią CAM i 100% pomiarów kontrolnych tolerowanych wymiarów rzeczywistych, zapewniają zgodność wytwarzanych detali z dokumentacją techniczną. W połączeniu z wysokimi wymaganiami stawianymi dostawcom stali i handlowych komponentów technicznych, zapewniamy stabilną i wysoką jakość oferowanych produktów

Oferujemy dokańczanie realizowanych projektów
Dla klientów niezadowolonych z efektów współpracy z innymi dostawcami oferujemy wsparcie w formie ustandaryzowanej procedury obejmującej: inwentaryzację stanu faktycznego inwestycji, symulację CFD dla stanu faktycznego, projekt stanu optymalnego ze względu na kluczowe oczekiwania klienta, realizację prac serwisowo-przygotowawczych na obiekcie, wytworzenie części lub kompletnych modułów funkcjonalnych na potrzeby modernizacji, montaż na obiekcie wraz z uruchomieniem i weryfikacją wyników.

Image

Zapraszamy do owocnej współpracy
Zapytaj o rozwiązania i produkty dla Twoje firmy?

Nasza oferta