Image
slide1.jpg

  

Najwyższej jakości dedykowane produkty

Jesteśmy polskim producentem mieszadeł przemysłowych. Produkujemy mieszadła dla przemysłu energetycznego, chemicznego, petrochemicznego. Współpracujemy z firmami z branż związanych z ochroną środowiska, oczyszczaniem ścieków, biogazami, instalacjami odsiarczania spalin metodą mokrą, spożywczego, papierniczego i wielu innych.

Polski producent mieszadeł przemysłowych

  

REDOR Sp. z o.o.

Produkujemy mieszadła pionowe, skośne, boczne (z możliwością wymiany uszczelnienia przy pełnym zbiorniku), dolne oraz specjalne. Oferujemy różne systemy uszczelnień od pierścieni wargowych po uszczelnienia podwójne z instalacjami cieczy zaporowej. Produkujemy również mieszadła zatapialne w standardowym wykonaniu dla oczyszczalni ścieków oraz w wykonaniu specjalnym dla biogazowni oraz stacji uzdatniania wody. Produkcja modułów konstrukcyjnych mieszadeł, jak i specjalnych modułów napędowych oparta jest w 100% na własnej dokumentacji projektowej, a ich wytwarzanie realizowane jest na bazie własnego parku maszynowego i spawalni.

 

W ramach realizowanych dostaw oferujemy również montaż, uruchomienie i szkolenie z obsługi naszych mieszadeł oraz fachową pomoc i doradztwo w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

 

Preferujemy zintegrowane podejście do optymalizacji doboru mieszadeł, opierające się na nowoczesnych narzędziach projektowania.

Image
Image
Image

test1

Gwarantujemy wysoką jakość
W 1997 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001. System Zarządzania jest nadzorowany i corocznie certyfikowany przez Zewnętrzną Akredytowaną Jednostkę Certyfikacyjną

test1

Engineer-to-Order-Mass Customization
To nowatorska, hybrydowa strategia wytwarzania, umożliwiająca nam rozwój kompetencji niezbędnych do dostarczania zindywidualizowanych mieszadeł w konkurencyjnej cenie i racjonalnym czasie.

Współpracujemy
z polskimi uczelniami wyższymi

Wspólnie z Uniwersytetem Bielsko-Bialskim realizowaliśmy projekty badawczo rozwojowe, których efektem jest np. energooszczędny typoszereg mieszadeł zanurzalnych UMG, dedykowany dla ochrony środowiska. Nasz zespół współtworzą inżynierowie wywodzący się ze środowisk akademickich, w tym w stopniu naukowym doktora, mający w swoim dorobku publikacje w renomowanych periodykach naukowych, znajdujących się na liście A wykazu czasopism naukowych Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Jesteśmy pionierami hybrydowej strategii Engineer-to-Order-Mass Customization
Najprawdopodobniej jako jedyna firma z sektora MŚP na świecie, inwestujemy w badania i rozwój technik sterowania produkcją umożliwiających samodoskonalenie organizacji zgodnie z zasadami strategii Mass Customization (produkowania wyrobów szytych na miarę przy zachowaniu kryterium kosztowego). Dotychczasowe szczegółowe badania tej strategii dotyczyły aspektów produkcji dopasowanej do potrzeb klientów w warunkach systemów produkcji wielkoseryjnej i masowej. Naszym głównym celem jest wykorzystanie wybranych elementów strategii Mass Customization dla racjonalizacji kosztów produkcji i długości cykli produkcyjnych.

Image
Image
0
lat doświadczenia
w produkcji mieszadeł
0
zachowanych lat
tradycji inżynierskich
0
mm długości w zbiorniku mierzy
najdłuższy wał segmentowy naszej produkcji

Posiadamy kwalifikowane
technologie spawania

Podczas realizacji wymagających projektów dla przemysłu chemicznego i energetycznego opracowaliśmy we współpracy ze specjalistami z Instytutu Spawalnictwa kwalifikowane technologie spawania, dla tak wymagających materiałów jak C-276 czy 926, w spawaniu których staliśmy się specjalistami.

Zobacz więcej

Stosujemy Szybkie wykonywanie prototypów (Rapid prototyping)
W przypadku nieoczywistych, innowacyjnych i nowych projektów stosujemy technologię druku 3D do wytwarzania przeskalowanych modułów mieszających, które następnie instalujemy w zbiornikach laboratoryjnych. Dzięki tej technologii jesteśmy w stanie, w krótkim czasie zweryfikować wyniki symulacji komputerowych i doprecyzować je tak, aby osiągnąć optymalny efekt.

Image

Zapraszamy do owocnej współpracy
Zapytaj o rozwiązania i produkty dla Twoje firmy?

Nasza oferta